niedziela, 28 sierpnia 2011

Uwaga, uwaga bo jedzie łamaga

Nie będę tłumaczyła, dlaczego zamknęłam bloga. Wielu wie, a innym na pewno kiedyś powiem. W tym czasie nie pisałam. Zastanawiam się, czy go zamykać ponownie, a może stworzę miejsce, w którym będę się swobodniej wypowiadać i będzie ono zamknięte? Zobaczymy. Na razie się odkluczyłam i powiem Wam, że bardzo za Wami wszystkimi tęskniłam i było mi bez tego pisania źle. Bez Waszych odwiedzin też. Chociaż nie ma tego złego, bo dostałam wiele maili od czytających, którzy się nigdy wcześniej nie ujawnili. Kochani jesteście, że się do mnie dobijaliście. Zostawcie czasem ślad Waszych wizyt, jakiś krótki komentarz na przykład.
W tym czasie wiele się działo, po kolei jakoś to będę opisywać. Powiem tylko w wielkim skrócie, że Michalina moja miała operację, opiszę to w kolejnym wpisie. Już wszystko ok, ale się strachu najedliśmy. Była w ten weekend, oczywiście się nagotowaliśmy, najedliśmy pyszności,


znajomi jej przyszli na spóźnione urodziny, nie obejrzałam się, jak odleciała z powrotem do Dublina.
Na lotnisku spotkałam kobietę, którą znam od czasu przyjazdu tutaj, czyli 9 lat i przeżyłam szok tak się zmieniła. Umiera i to widać. Coraz gorzej z nią. Ma mini wylewy i zapomina wszystko co kilka minut, wie, ze mnie zna, ale nie pamięta mojego imienia i nie wie, o czym jej mówiłam przed chwilą. Niech ją Bóg ma w opiece. Tak patrzyłam na nią i myślałam - że strawestuję klasyka komedii - zdrowie to nie wszystko, ale wszystko bez zdrowia to chuj. Niektórym uszy zwiędły? Trudno. Lepiej uszy niż cycki, haha.
Pozdrawiam Was i apeluję, wszyscy, którzy chcieliby mnie czytać, na wypadek gdybym zamknęła bloga lub stworzyła nowego, wyślijcie maila na adres kasia.eire@gmail.com, niech Was poznam, będę wręczać klucze. Ci, którzy już to zrobili są u mnie zapisani i już nie muszą się więcej fatygować w tej sprawie.  

20 komentarzy:

 1. Rozumiem, Kasiu, doskonale. Dobrze, że nie znikasz i zostawiasz nas z nadzieją. Sieć blogowa bez Ciebie nie byłaby już taka sama. Dajesz mi inny punkt widzenia na świat. Pozdrawiam gorąco.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu:)))) Czekałam. Każdego dnia. Ale powód rozumiem bez dwóch zdań. Niech zawsze więdną uszy, broń boze cycki;) hihihihihih usmiałam się z tego zdania mocno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie, coś dawno nie wyświetlały się Twoje wpisy (mam listę wg aktualizacji nie alfabetu), ale myślałam, że pewnie nie masz czasu z powodu zawirowań "okołopracowych", zresztą ja ostatnio wpadałam do sieci jak po ogień, więc zamkniecie bloga uszło mojej uwadze.
  Dobrze, że jesteś. Nie znikaj.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książkowcu - dzięki za te miłe słowa

  OdpowiedzUsuń
 5. Magdo - uśmiecham się do Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 6. Moniko - siła grawitacji nie zna litości, oby nas ominęła. Ciebie chociaż, bo dla mnie to już chyba za późno

  OdpowiedzUsuń
 7. Anesto - i z tym się trzeba pogodzić, że niektórzy nie zauważyli, haha. Ja też jak po ogień i tez bym pewnie nie zauważyła gdzieś tam u kogoś. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. no wreszcie wpis!!
  ja to mam pecha, jak już trafię na fajny blog, przeczytam, i obecuję sobie, że będę już na stałe to autor zamyka, albo usuwa.
  No Kasiu przełam moje fatum:)))

  jakby co proszę o zaproszenie:))

  OdpowiedzUsuń
 9. żono, wyślę zaproszenie, ale mi będziesz musiała swojego maila dać, a najlepiej wysłać na adres podany we wpisie, bo potrzebny do tego, zeby dać klucz. Ale to wtedy, gdy się zdecyduję co dalej, Na razie otwarty

  OdpowiedzUsuń
 10. już piszę na maila:)*

  OdpowiedzUsuń
 11. Nooo jesteś!:))) się cieszę ogromnie!

  OdpowiedzUsuń
 12. kasia.eire: nikogo nie ominie, mnie też nie, życie... grawitacja wpisana w los hihihii

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie, że wróciłaś, i coby się nie działo, musi być lepiej!!

  OdpowiedzUsuń
 14. papryczko - cieszę się, że zauważyłaś :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Moniko - niestety chyba masz rację, nikogo nie ominie :-(

  OdpowiedzUsuń
 16. Kachna - po deszczu zawsze przychodzi słońce i tego się będę trzymać

  OdpowiedzUsuń
 17. Kasiu - jak ja czekałam na jakiś ślad od Ciebie na blogu. Wreszcie! Zgłaszam się oczywiście na listę i wyślę maila, tymczasem przesyłam najserdeczniejsze życzenia i pamiętam o Was! :))

  OdpowiedzUsuń
 18. Auroro - dziwczyno kochana, pozdrawiam back!

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja też przesyłam pozdrowienia, mail też już poszedł. :)

  OdpowiedzUsuń

Musiałam wyłączyć komentowanie anonimowe, bo mnie zawalił spam. Przepraszam.